ארכיון - אירועים וכנסים

אתר חדש: ספירניסטיות

כחלק מפעולותיו של הפורום הפמיניסטי במכללת ספיר, הוקם האתר ספריניסטיות, המיועד לאפשר שיח פמיניסטי רב-קולות ולהפיץ מידע וידע רלוונטיים לנושא. באתר תמצאו, בין היתר, דיווחים וסיקורים על אירועים פמיניסטיים, מאמרים של חברות וחברי הפורום, ראיונות עם פמיניסטיות ופמיניסטים בולטים, תיאורים על נשים מעוררות השראה ועוד.

הפורום הפמיניסטי במכללת ספיר הוקם בשנת 2010 בידי נשות ואנשי אקדמיה מהמכללה. הוא נועד לקדם עשייה אקדמית וחברתית, שמטרתה השגת צדק מגדרי ומיני, הן בתוך מכללת ספיר והן מחוצה לה. הוא פתוח לכל נשות ואנשי הסגל מינהלי והאקדמי במכללה. חלק מפעילותו פתוחה גם לסטודנטיות ולסטודנטים הלומדים במכללת ספיר, כמו גם לתושבות ותושבי האזור.

כחלק מפעולותיו של הפורום הפמיניסטי, הוקם האתר ספריניסטיות, המיועד לאפשר שיח פמיניסטי רב-קולות ולהפיץ מידע וידע רלוונטיים לנושא. באתר תמצאו, בין היתר, דיווחים וסיקורים על אירועים פמיניסטיים, מאמרים של חברות וחברי הפורום, ראיונות עם פמיניסטיות ופמיניסטים בולטים, תיאורים על נשים מעוררות השראה ועוד.

אנחנו מזמינות נשים לפרסם אצלנו טקסטים בכל נושא שקשור בפמיניזם ומגדר. החל מפוסטים קצרים בכתיבה חופשית וכלה בתקצירי מאמרים אקדמיים.

הנהלת הפורום: סיגל רון (רכזת הפורום), רבקה אלינב, הגר להב, עינת לחובר, מיכל קומם, תמי רזי.

מנהלת האתר: אור סופר

sapirnistiyot@gmail.com